Simülasyon

Ek seçim yardımları

Simülasyon, renk seçiminizi pekiştirmenizi ve bakışınızı düşünceleriniz ve ruh hâlinizle uyumlu hâle getiren yoğunluğu belirlemenizi sağlar.
 
Neoris olarak, 7 ton ve 3 renk yoğunluğu arasından seçim yapabilmeniz için bir veya daha fazla bilgisayar simülasyonu öneriyoruz.
 
Simülasyonlar operasyon için zorunlu olmasa da, doğru seçimi yapmanıza yardımcı olabilirler.
 
Eğer simülasyondan bir ay sonra bir operasyon için randevu alırsanız Neoris iki renk ve 240 € değerinde üç yoğunlukta bir simülasyonun ücretini iade edecektir.
 
Çevirisi : Lütfen dikkat: Bu tekliften yararlanmak istiyorsanız, anlaşmanın operasyondan en geç 10 gün önce yapılması gerekir. Operasyondan bir gün önce veya aynı gün anlaşma yapılamaz.

Adım 01

Rengi ya da renkleri seçin

#01 Tint

01

Su

Riviera Mavisi

Okyanus Mavisi

Tarçın

Bal peteği

Tropikal Yeşil

Zümrüt Yeşili

Adım 02

Yoğunluğu ya da yoğunlukları seçin

Ölçülü bir sonuç için düşük yoğunluk.

Görünür bir sonuç için orta yoğunluk.

Sabit bir sonuç için yüksek yoğunluk

Adım 03

İyi bir simülasyon için

Bize şunları göndermenizi istiyoruz :

 

  • Tüm yüzünüzün yüksek kalitede bir fotoğrafı (en az 1 MB),renkli kontakt lens olmadan. Selfie’lerden kaçınılmalıdır, ancak en yeni nesil cep telefonu ile olabilir. Kalitesiz bir fotoğraf simülasyona izin vermeyecektir. Fotoğrafınızın kalitesi ne kadar yüksek olursa simülasyon o kadar iyi olacaktır.
  • Renkli lens kullanıyorsanız, lenslerinizle çekilmiş bir fotoğraf da gönderin, ancak belirtmeyi unutmayın: « lensli fotoğraf » 
  • Fotoğrafınıza bakarak, size simülasyonun yapılabilirliğini onaylayacağız. (geçerli bir fotoğraf örneği / gözdeki zum bu kalitede olmalıdır).

 

 

  • Ödemeyi yapıyorsunuz.
  • Ödeme alındıktan sonra, uzman bir görünüm danışmanı, gözlerinize uygulanan farklı yoğunluk seviyelerinde ( daha fazla veya daha az konsantre pigmentler) mevcut olan farklı renkleri ve en iyi seçim gibi görünen bir değerlendirme özeti sunacaktır.
  • Son karar, oftalmolog cerrah ile ameliyat öncesi konsültasyon sırasında verilecektir.
    .

İyi bir simülasyon için

Bize şunları göndermenizi istiyoruz :
 

› Tüm yüzünüzün yüksek kalitede bir fotoğrafı (en az 1 MB),renkli kontakt lens olmadan. Selfie’lerden kaçınılmalıdır, ancak en yeni nesil cep telefonu ile olabilir. Kalitesiz bir fotoğraf simülasyona izin vermeyecektir. Fotoğrafınızın kalitesi ne kadar yüksek olursa simülasyon o kadar iyi olacaktır.

› Renkli lens kullanıyorsanız, lenslerinizle çekilmiş bir fotoğraf da gönderin, ancak belirtmeyi unutmayın: « lensli fotoğraf »

› Fotoğrafınıza bakarak, size simülasyonun yapılabilirliğini onaylayacağız. ( geçerli bir fotoğraf örneği / gözdeki zum bu kalitede olmalıdır ).

› Ödemeyi yapıyorsunuz.

› Ödeme alındıktan sonra, uzman bir görünüm danışmanı, gözlerinize uygulanan farklı yoğunluk seviyelerinde ( daha fazla veya daha az konsantre pigmentler) mevcut olan farklı renkleri ve en iyi seçim gibi görünen bir değerlendirme özeti sunacaktır.

› Son karar, oftalmolog cerrah ile ameliyat öncesi konsültasyon sırasında verilecektir.

Simülasyon fiyatları

yoğunluk simüle
renk simüle 1 2 3
1 yoğunluk simüle 2 yoğunluk simüle 3 yoğunluk simüle
1 renk simüle 110 € 160 € 190 €
2 renk simüle 160 € 210 € 240 €
3 renk simüle 190 € 240 € 270 €
4 renk simüle 210 € 260 € 290 €
5 renk simüle 220 € 270 € 300 €
6 renk simüle 230 € 280 € 310 €
7 renk simüle 240 € 290 € 320 €

Ödeme yöntemi: banka havalesi veya Banka KartıHerhangi Bir Alan Bulunamadı.