Adım adım destek

01

Gözlerinizin rengini değiştirmek ister misiniz?

İlk olarak, iyi bilgilendirilmek şarttır. Bunun için, size göz rengini değiştirme tekniği ile ilgili eksiksiz bir belge göndermemizi talep edebilirsiniz.

gözlerinin rengini değiştir
02

Düşünme Zamanı

Müdahaleye ilişkin tüm belgeleri aldınız.

Bu adımdan sonra düşünme zamanı gelir. Herhangi bir karar vermeden önce 15 gün geçmesine izin verin, elinizdeki bilgileri dikkatlice tekrar okuyun.

Sonraki adımı atmaya hazır mısınız?
Bizimle tekrar irtibata geçin. Randevu tarihini belirlemek için sizi doktorla temasa geçireceğiz.

üst düzey oftalmik klinik
03

Müdahale

Müdahalenizin yapılacağı gün, yüksek kalitede bir klinikte karşılanacaksınız ve tedaviniz boyunca kişiye özel bir hizmet alacaksınız.

04

Müdahaleden sonra

Müdahale süresi kısadır. Renk değişimi kalıcıdır. Görmeniz ameliyattan hemen sonra bile iyidir ve ertesi gün tamamen normaldir.

6 ay sonra ücretsiz bir kontrol randevusu oluşturulmuştur.

Bir süre sonra gözlerinizin renginin yoğunluğunu yumuşatmak veya güçlendirmek isterseniz, tamamlayıcı bir müdahale her zaman mümkündür.

keratopigmentasyon müdahalesinden sonra

Neoris keratopigmentasyon şimdiden Avrupa ve dünyanın her yerinden birçok hastanın beğenisini kazanmıştır.
Paris veya Strasbourg’da (Avrupa başkenti), çekici ve erişilebilir şehirlerin kalbinde bulunan Fransız kliniklerinde üst düzey bir hizmetten yararlanın.

iletişim

Neoris ile anlaşmalı Keratopigmentasyon uzmanı bir göz doktorundan randevu almak için iletişim formu aracılığıyla bize ulaşın. Tıbbi asistanlarımız bir görüşme ayarlamak ve müdahale programını hazırlamak için hızlı bir şekilde size geri dönecektir.