Kanıtlanmış bir teknik

İnovasyon,
sadece
gözleriniz için

Neoris keratopigmentasyonu sayesinde, gözlerinizin gerçek rengini ortaya çıkarmak için gelişmiş bir teknikten yararlanın.

ameliyat bak

Güven verici
ve güvenilir

 

Bu göz ameliyatı yöntemi, femtosaniye lazer ile yapılan dairesel bir mikro tünel yoluyla korneaya bir pigment uygulanmasından oluşur. Bu nedenle, gözün iç yapısında herhangi bir değişiklik veya göz içi yabancı cisim içermez. Bu nedenle, genellikle ciddi komplikasyonlara veya hatta irisin depigmentasyonuna yol açan renkli implantların yerleştirilmesinden çok daha az risklidir ve bu da etkisiz sonuçlar üretir ve önemli bir glokom riski oluşturur.

Kesin
ve hızlı

 

Hassas ve tam kontrollü şekilde, ameliyat işlemi bir saat süren tek bir seansta gerçekleştirilir. Hemen sonuç alınır. Görmeniz ameliyattan hemen sonra bile iyidir ve ertesi gün tamamen normaldir.

en güvenli göz rengi değiştirme prosedürü

Tam noktasında
ve ağrısız

 

2013 yılından bu yana, Neoris keratopigmentasyon haftada birkaç kez, bugüne kadar herhangi bir komplikasyon olmadan gerçekleştirildi. Müdahale, enjeksiyon olmadan, göze birkaç damla anestezik göz damlası damlatılarak, lokal anestezi altında yapılır.

estetik halka şeklindeki keratopigmentasyon

Uzmanlar tarafından yapılır

 

Neoris keratopigmentasyonu sadece Alliance Neoris üyesi cerrahlar tarafından yapılır. Yöntem konusunda doktor Ferrari tarafından eğitilmiş olan bu cerrahlar, tüm zorunlu sigortalara sahiptir ve Neoris operasyon protokolünü uygulamayı mümkün kılan en son teknoloji ile donatılmış Fransız kliniklerinde ameliyat yapmaktadır.

oftalmolog cerrah keratopigmentasyon uzmanı
Francis Ferrari öncü estetik halka şeklindeki keratopigmentasyon

Dr Francis FERRARI

Strazburg Tıp Fakültesi ve Almanya’daki Tübingen Üniversitesi Kliniği mezunu olan Dr. Francis FERRARI, 1994 yılından beri refraktif cerrahi ve katarakt cerrahisi alanında uzmanlaşmıştır.

Estetik dairesel keratopigmentasyonda öncü olan bu müdahaleyi 2013’ten beri başarıyla uygulamaktadır. Bugün, bu eşsiz ve yeri doldurulamaz deneyimi Neoris’in hizmetine sunmaktadır.

Dr Francis Ferrari pionnier kératopigmentation annulaire esthétique
Benim profesyonel bakış açımla, keratopigmentasyon gözlerin rengini değiştirmek için en güvenli uygulamadır.
Dr. Ghassan Jaber, Mısırlı göz doktoru

Bize ulaşın

Göz renginizi değiştirmek artık mümkün. Neoris sertifikalı bir oftalmolog cerrahtan randevu almak için hemen tıbbi asistanlarımızla iletişime geçin. İletişim formumuzu doldurun.